Test Withings Steel HR

Opublikowane 11.05.2017

Ten zegarek chodzi jak marzenie i pomoże ci zadbać o zdrowie

Test Withings Steel HR

Ten analogowy zegarek może nie wygląda inteligentnie, ale skrywa kilka sprytnych, cyfrowych sztuczek.

Supercienki Steel HR to analogowy zegarek inteligentny z cyfrowym zacięciem. Ma wszyst­ko to, za co pokochaliśmy Activité Pop, ponadto zyskał obudowę z nierdzewnej stali, wyświetlacz LCD oraz nowe inteligentne czujniki, które pozwolą jesz­cze dokładniej mierzyć twoją aktywność fizyczną.

Ten stylowy czasomierz jest smuklejszy niż klasyczne zegarki inteligentne, a dzięki bardzo dyskretnemu wzornictwu nie wzbudzi niepożądanego zainteresowania, gdy wysunie się z rękawa.

Osadzono go na prostym silikonowym pasku z mechanizmem teleskopowym. Dzięki niemu możesz bezproblemowo zmienić pasek i wybrać taki, który najlepiej pasuje do twojego ubioru. Zegarek z kopertą 40 mm (po prawej) ma pasek 20 mm, a model 36 mm ko­­rzysta z paska 18 mm.

Stuknij w kopertę, a ekran rozświetli się i pokaże czas oraz datę. Kolejne stuknięcia ujawnią dane zebrane przez zegarek: aktualny puls, liczbę wykonanych kroków, przebyty dystans oraz poziom naładowania baterii.

Prosty ekran to jego tajna broń. Jeśli będziesz nosić go na co dzień, wytrzyma bez ładowania do 3 tygodni – i zrobi to nieustanni monitorując twój puls. Jeśli bę­­dziesz mierzyć wyłącznie kroki, posłuży ci jeszcze dłużej.

Mistrz synchronizacji

Steel HR nieźle wypada na tle zegarków dla sportowców. Przytrzymaj koronę przez kilka sekund, a zacznie mierzyć aktywność; przytrzymaj ją ponownie, a skończy pomiar i natychmiast wyśle dane na telefon.

Trener na nadgarstek

Apka Health Mate wyświetla oś czasu, która podsumowuje twój dzień – pokazuje przebyty dystans, puls oraz liczbę kroków. Sparuj ją z wagą Withings, aby zestawić te dane z masą twojego ciała.

Zdaniem Stuffa

To jeden z najlepiej wyglądających zegarków, jakie kiedykolwiek nosiłem. I nie mówię tylko o tych inteligentnych. Steel HR dumnie kroczy obok tych klasycznych, analogowych. Może nie jest tak wszechstronny jak te od Apple czy z Androidem Wear, jednak spisuje się doskonale w roli zegarka, który podaje datę, informuje o połączeniach i mierzy puls. Jeśli stroniłeś od inteligentnych zegarków, ten może cię do nich przekonać.

Specyfikacja

Ekran Analogowa tarcza z monochromatycznym wyświetlaczem LCD Czujniki Akcelerometr, pulsometr optyczny Waga 49 g (40 mm), 39 g (36 mm) Łączność Bluetooth Żywotność baterii 25 dni (statystycznie)

Tagi:
zegarek sport Withings zdrowie
Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy