Lśniący tancerz

Opublikowane 17.05.2017

Testujemy designerski Beosound 1

Lśniący tancerz

To może być najlepiej wyglądający głośnik bezprzewodowy… ale czy brzmi równie dobrze?

Głośniki B&O zawsze wyglądają olśniewająco, nie inaczej jest w tym przypadku. Obudowę BeoSound 1 wykonano z bloku aluminium, aby mieć pewność, że nie będzie widać żadnych łączeń. Gdy patrzysz na głośnik pod odpowiednim kątem, zdaje się lewitować.

Ta forma to nie tylko wymysł designerów. Zarówno głośnik niskotonowy w podstawie jak i wysokotonowy u szczytu rozsyłają dźwięk we wszystkich kierunkach – niezależnie gdzie go ustawisz, muzyka zawsze wypełni pokój. A jak przystało na sprzęt od B&O, obsługuje najpopularniejsze formy strumieniowania.

Stuknij w czujnik na czubku, aby odtworzyć i zastopować muzykę, albo przesuń palcem z lewej na prawo, aby zmienić utwór. Możesz też kontrolować listę utworów z aplikacji BeoSound, jeśli nie chce ci się wstawać z sofy.

Wbudowana bateria pozwoli przenieść imprezę gdzie zechcesz. Jeśli nie rozkręcisz głośności do oporu, będzie grać przez 16 godzin, a przy maksymalnym obciążeniu do 4 godzin bez ładowania.

Kiedy rozkręcisz głośność, nie tylko twoi sąsiedzi będą poirytowani. Gdy gra cicho dźwięk jest czysty i nie brakuje mu niskich tonów, ale kiedy rozkręcisz głośność, brzmienie zniekształci się. Wstyd B&O, zwłaszcza że bardzo łatwo przez przypadek zwiększyć głośność.

Miedź jest w cenie

Znudziło ci się szczotkowane aluminium? Wybierz miedziany BeoSound 1 z limitowanej edycji inspirowanej sztuką Art Deco z lat 20. B&O założono w latach 20. Sprytne nawiązanie, prawda?

Zdaniem Stuffa

Szukasz ultranowoczesnego oraz ultraminimalistycznego dzieła sztuki do twojego domu? Bezprzewodowy głośnik BooSound idealnie uzupełni designerski apartament. Ale jeśli lubisz kiedy muzyka roznosi się echem po całym domu, zawiedziesz się, ten maluch jest bardzo cichy i woli nagłaśniać kameralne wernisaże niż huczne imprezy z dynamiczną, ostrą muzyką.

Specyfikacja

Łączność Apple AirPlay, Google Cast, Bluetooth, Spotify Connect
Żywotność baterii 16 godzin
Wymiary 162x162x327mm
Waga
3,5 kg

Tagi:
głośnik muzyka Bang&Olufsen
Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy