Elegancki barista w twojej kuchni

Opublikowane 07.05.2018
Elegancki barista w twojej kuchni

Zatrudnij w swojej kuchni prawdziwego kawowego eksperta.

Nic tak nie uprzyjemni poranka jak aromatyczne espresso czy cappuccino z gęstą pianką.  Na szczęście nie musisz wybierać się do kawiarni, aby uraczyć się doskonałą kawą, wystarczy zaopatrzyć się w domowego baristę. Ekspres EQ.6 plus s700 od Siemensa wyposażono w wysokiej klasy młynek ceramiczny ceramDrive, spieniacz do mleka oraz system sensoFlow dbający o zachowanie idealnej temperatury parzenia. Dzięki tym technologiom za każdym razem przygotujesz perfekcyjną kawę.

Szybko i wygodnie

Niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczne włoskie espresso, czy napoje na bazie mleka, Siemens zaspokoi twoją kawową pokusę. Prosta obsługa to największa zaleta tego sprzętu – wystarczy wybrać napój na ekranie dotykowym, a ekspres wykona za nas całą pracę: od przepłukania wszystkich podzespołów, poprzez zmielenie ziaren, przygotowanie naparu, na spienieniu mleka i wyrzuceniu fusów skończywszy.

Tak jak lubisz

Proste ekspresy pozwalają przygotować tylko kilka rodzajów ściśle określonych kaw, a EQ.6 plus s700 dostosuje się do twoich preferencji. Możesz dopasować wielkość napoju do pojemności kubka lub filiżanki, a także skorzystać z opcji aromaDouble Shot, aby przygotować podwójne espresso pozbawione goryczy w procesie podwójnego mielenia i parzenia ziaren. Ekspres wyposażono także w dysze o regulowanej wysokości, pod którymi zmieszczą się nawet wysokie, 15-centymetrowe szklanki do caffe latte.

Czystość to podstawa

Siemens postanowił rozprawić się z największą wadą większości ekspresów automatycznych – problematycznym procesem czyszczenia. W tym modelu znajdziemy mnóstwo rozwiązań, które na bieżąco serwisują podzespoły urządzenia. Funkcja singlePortion Cleaning przepłukuje wszystkie obwody wody przed każdym parzeniem, system autoMilk Clean wykorzystuje parę pod ciśnieniem do wypłukiwania resztek mleka po każdym napoju mlecznym, a program serwisowy calc’nClean w jednym cyklu przeprowadza procesy czyszczenia oraz odkamieniania urządzenia. Dodajmy do tego wyjmowaną jednostkę zaparzania, a otrzymamy niezawodny ekspres z gwarancją przygotowania do 15 000 filiżanek. Z takim sprzętem w kuchni wizyty w kawiarni okażą się zbyteczne.

Tagi:
kawa Siemens ekspres
Oceń artykuł
2100%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy