Panasonic UB9000 odtworzy płyty Blu-ray 4K w hollywoodzkiej jakości

Opublikowane 16.02.2018

Ten sprzęt to doskonałe dopełnienie drogiego telewizora 4K

Panasonic UB9000 odtworzy płyty Blu-ray 4K w hollywoodzkiej jakości

Dzięki Dolby Vision i HDR10+ twój salon stanie się salą kinową.

Jak nazwać ludzi, którzy kupują sportowe auto rozpędzające 320 kilometrów tylko po to, aby jeździć nim po bułki do sklepu? Na język ciśnie się wiele pejoratywnych określeń. A teraz wyobraź sobie, że ktoś kupuje wielki telewizor Ultra HD za kilkanaście albo kilkadziesiąt tysięcy złotych tylko po to, aby od czasu do czasu obejrzeć na nim filmy 4K z Netfliksa. Nie wiemy, kto jest większym idiotą. Na szczęście Panasonic tworzył odtwarzacz UB9000 4K Blu-ray, który będzie doskonałym dopełnieniem dla drogiego telewizora i pozwoli w pełni wykorzystać potencjał takich technologii jak HDR10+ czy Dolby Vision - dwóch formatów HDR doprowadzających wyświetlany obraz do perfekcji. Odtwarzacz Panasonica spodoba się także miłośnikom dźwięku - wyposażono go w przetwornik cyfrowo-analogowy z najwyższej półki oraz technologię odtwarzania dźwięku przestrzennego 7.1. Kiedy podepniesz do do porządnego soundbara z głośników wydobędzie się dźwięk tak drapieżny, że ze strachu aż schowasz się za kanapą. W przyszłości sprzęt Panasonica obsłuży także Aleksę oraz Asystenta Goolge, dzięki czemu obsłużysz go za pomocą komend głosowych. Największa wada? Nie znamy jeszcze jego ceny ani daty premiery. A szkoda.

Tagi:
telewizor odtwarzacz Blu-ray Panasonic 4K film
Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Olly: 28.02.2018
@arek który model kupiłeś? Właśnie zastanawiam się nad zakupem ale nie wiem czy brać najnowszy czy jednak starszy. Słyszałam że ogólnie jakościowo jest to porządny sprzęt, ale nadal jestem w kropce
arek: 18.02.2018
Kupiłem w tamtym roku starszy model. Jakość jest niesamowita. Szczególnie, że mam też tv panasa, więc cały komplet daje bajeczny efekt.
więcej komentarzy