Sprytny i sportowy - Garmin Forerunner 935

Opublikowane 21.06.2017

Ten zegarek od Garmina pomoże ci zadbać o formę

Sprytny i sportowy - Garmin Forerunner 935

Model 935 ma te same funkcje którymi kusi najnowszy Fenix 5 od Garmina, ale jest od niego mniejszy, lżejszy i ładniejszy.

Jak Fenix z popiołów. Pozwól, że wprowadzimy cię w bogaty świat zegarków sportowych Garmina. Modele z „Vivo” w nazwie są najprostsze i liczą wyłącznie kroki, a Forerunnery to najbardziej zaawansowany sprzęt. Fenix to zegarki klasy premium… ale korzystają z autorskiego oprogramowania, nie z Androida Wear.

Forerunner 935 jest jak odchudzony Fenix 5. Najnowszy Fenix dostępny jest w trzech rozmiarach o identycznych funkcjach. Forerunner 935 oferuj te same możliwości co Fenix, ale jest od niego o kilka milimetrów cieńszy oraz nieznacznie lżejszy. Dlaczego go odchudzono? Jak twierdzą użytkownicy uzależnieni od apki Strava, dla prawdziwych sportowców liczy się każdy gram.

Napakowany funkcjami. Nie, nie mamy zamiar wymienić każdej z nich, pełną listę znajdziesz na stronie Garmina. Warto wspomnieć o tych najważniejszych: nawigacji GPS i GLONASS, kompatybilności z czujnikami bezprzewodowymi ANT+ i Bluetooth Smart oraz technologii Wi-Fi. Zegarek gromadzi dane o twojej aktywności niezależnie od tego, czy biegasz, pływasz lub jeździsz na rowerze, a następnie przesyła je do usługi Garmin Connect. Dostępny jest także w zestawie triathlonisty, w którym znajdziesz dodatkowy pasek oraz dwa pulsometry (klasyczny i wodoodporny).

Jest inteligentny, ale nie tak jak myślisz. Forerunner nie tylko wyciśnie z ciebie siódme poty, wyświetli także powiadomienia z twojego smartfona (prawdopodobnie od twoich kumpli, którzy będą namawiać cię do wspólnego treningu). Ale na tym kończą się jego inteligentne funkcje, nie jest aż tak sprytny jak zegarki z serii Fenix z Androidem Wear. Na szczęście jest znacznie żywotniejszy od klasycznych smartwatchy i przy działającym module GPS posłuży nawet przez 24 godziny.

Tagi:
Garmin sport zegarek smartwatch
Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy