Sportowe słuchawki Pioneera na każdą okazję

Opublikowane 13.12.2017

Pioneer wprowadził trzy modele słuchawek dla sportowców

Sportowe słuchawki Pioneera na każdą okazję

W zimie również można uprawiać sport. Mają przekonać nas do tego nowe słuchawki od firmy Pioneer.

Sezon na uprawianie sportu trwa cały rok. Czy to jogging w nawet pochmurny dzień, czy walka z własnymi słabościami na sali crossfit, w każdym z tych chwil może nam towarzyszyć nasza ulubiona muzyka. Słuchawki muszą być lekkie, wygodne i zawsze na miejscu, pomimo wykonywania różnych ćwiczeń, a i odporne na wilgoć. Do oferty Pioneera dołączyły modele słuchawek, które spełniają te wszystkie potrzeby.

Pioneer SE-CL5BT typu clipwear active

ClipWear Active perfekcyjnie nadają się dla miłośników sportu, którzy nie chcą rezygnować z muzyki podczas treningów. Klips zapewnia bezpieczne mocowanie podczas użytkowania słuchawek dousznych w trakcie ćwiczeń. Dzięki klipsowi obudowa nie obija się i umożliwia noszenie na wiele rożnych sposobów, z przodu lub z tyłu. Długa żywotność baterii pozwala cieszyć się nawet 8 godzinami bezprzewodowej muzyki lub rozmowy. Zdalne sterowanie z 3 przyciskami umożliwia bezprzewodową obsługę smartfonu i sterowanie odtwarzaniem. Ponieważ elektronika jest umieszczona w klipsie, słuchawki ClipWear są super komfortowe i niemal nic nie ważą.

Pioneer SE-E5T 3D ActiveFit

Te słuchawki znakomicie trzymają się uszu dzięki opatentowanej konstrukcji 3D Active Fit z połączeniem typu gimbal. Wraz z elastycznymi hakami wkładki douszne dopasowują się do ucha, bez nacisku, poprawiając jakość dźwięku i stabilność. Model SE-E5T ma standardowy kabel o długości 1,2 metra, z systemem jednoprzyciskowego zdalnego sterowania. Jednym przyciśnięciem uruchomisz/zatrzymasz muzykę oraz rozpoczniesz/zakończysz rozmowę, podwójne naciśnięcie powoduje przeskok do przodu, potrójne - przeskok do tyłu, a długie naciśnięcie uaktywnia asystenta w smartfonie.

Wybierz swoje ulubione mocowanie: elastyczne elastomerowe haki nauszne, zaprojektowane tak, aby zmniejszać nacisk na uszy i poprawić komfort, lub wkładki douszne zapewniające dopasowane i pewne mocowanie. Wkładki w trzech rozmiarach wkłada się w zagięcie małżowiny nad kanałem usznym, dzięki czemu pewnie mocują słuchawki podczas ruchu. Wmieszasz się w tłum, a dźwięk Pioneer zabierze cię ze sobą i nigdy nie zawiedzie - niezależnie od pogody.

Pioneer SE-E7BT Bluetooth 3D ActiveFit

Bezprzewodowy model Bluetooth SE-E7BT wykorzystujący algorytm Qualcomm aptX ma małą baterię w formie klipsa, pozwalającą na 7,5 godzin działania podczas długich biegów lub ćwiczeń, kiedy kable mogą przeszkadzać. Uniwersalne łączenie pomiędzy słuchawkami i hakiem umożliwia prawidłowe dopasowanie go do każdego kształtu i wielkości kanału słuchowego. Zapewnia to bardzo komfortowe i bezpieczne uszczelnienie dla lepszej jakości dźwięku i zapobiega wypadaniu słuchawek podczas treningu.

Jedną z wad słuchawek bezprzewodowych jest brak zdalnego sterowania. SE-E7BT mają krótki kabel, umożliwiając montaż zdalnego sterowania na kablu. Sterowanie obejmuje odtwarzanie/stop, głośność dźwięku, przeskok do przodu/do tyłu oraz rozpoczęcie/zakończenie rozmowy. 

Tagi:
słuchawki sport Pioneer
Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy