Netflix – seriale na jeden weekend

Opublikowane 05.02.2018

Szukasz rozrywki na mroźne, zimowe wieczory? Oto kilka najciekawszych seriali z Netfliksa, od których nie sposób się oderwać.

Wraz z postępującą technologią zmienił się sposób, w jaki przyswajamy nowe treści. Telewizja powoli ustępuje miejsca nowym mediom, a najlepsze filmy i seriale coraz częściej trafiają do internetu, a nie do ramówki klasycznych stacji telewizyjnych. Dzięki serwisom strumieniującym pokroju Netfliksa narodziło się nowe popkulturowe zjawisko - binge-watching, czyli oglądanie kilku odcinków serialu jeden po drugim. Zebraliśmy dziewięć tytułów z Netfliksa, które zechcesz pochłonąć w jeden weekend.

Netflix – seriale na jeden weekend

Mindhunter

Pewnego dnia David Fincher wyreżyseruje kolejny pixarowski film albo Paddingtona 3, nim jednak to nastąpi, wgryzie się w psychikę słynnych seryjnych morderców z lat 70., aby znaleźć czynnik, który zamienia człowieka w bestię. Mindhunter to wciągająca podróż do świata oficerów policji próbujących rozgryźć sposób myślenia morderców. Co odróżnia bestię od zwykłych ludzi? Być może mniej, niż mogłoby ci się wydawać.

Tagi:
serial Netflix bingie watching
Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy