„Złota promocja” urządzeń AGD marki SHARP

Opublikowane 19.10.2017

Kup chłodziarko-zamrażarkę i otrzymaj w prezencie kuchenkę mikrofalową

„Złota promocja” urządzeń AGD marki SHARP

Wraz z nadejściem jesieni rozpoczęła się „Złota promocja” na wybrane produkty AGD marki Sharp.

Zasada jest prosta - należy kupić jeden z pięciu modeli chłodziarko-zamrażarek, aby otrzymać w prezencie kuchenkę mikrofalową. Wystarczy tylko wypełnić formularz na stronie internetowej oraz okazać dowód zakupu. Promocja trwa do 7 grudnia br.

Jak działa „Złota promocja”?

Aby skorzystać z tej oferty, należy do 7 grudnia br. kupić jeden z modeli chłodziarko-zamrażarek objętych promocją. Następnie wystarczy wypełnić formularz na stronie promocji i załączyć dowód zakupu. Później nie pozostaje nic innego, jak tylko cieszyć się nagrodą. Zgodnie z zasadami promocji, określonym modelom chłodziarko-zamrażarek przypisany jest konkretny model kuchenki mikrofalowej. O skorzystaniu z promocji warto pomyśleć już dziś ponieważ liczba prezentów jest ograniczona.

Wszystkie modele chłodziarko-zamrażarek objętych „Złotą promocją” to ultranowoczesne i praktyczne urządzenia, które doskonale sprawdzą  się w każdym domu. Wyposażone są w unikalne systemy AdaptLift ułatwiające aranżację przestrzeni i umożliwiające swobodną zmianę położenia pojemników na drzwiach. Zaawansowane systemy cyrkulacji powietrza AdvancedNoFrost oraz GentleAirFlow chronią żywność przed wysychaniem, dzięki czemu owoce, warzywa i wędliny dłużej zachowują swoją świeżość i wartości odżywcze. Poprzez wbudowanie dwóch wentylatorów i wyodrębnieniu niezależnych obiegów powietrza w chłodziarce i zamrażarce zapachy nie przechodzą między komorami. To rozwiązanie ułatwia także kontrolę temperatur wewnątrz komór. Chłodziarko-zamrażarki, objęte promocją, są także bardzo ustawne. Ich drzwi otwierają się w obrysie lodówki, dzięki czemu mogą one stać blisko mebli czy ściany. Całość dopełnia kolorystyka wykończenia oferowanych urządzeń, z których na szczególną uwagę zasługuje kolor Czarny Inox (Dark Inox).

Partnerem promocji jest sieć RTV Euro AGD.

Regulamin „Złotej promocji” dostępny jest pod tym linkiem.

Informacja prasowa

Tagi:
Sharp kuchnia kuchenka mikrofalowa lodówka
Oceń artykuł
1100%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy