Wyciekło zdjęcie Black Sharka

Opublikowane 10.04.2018

W sieci pojawiło się zdjęcie gamingowego telefonu Xiaomi

Wyciekło zdjęcie Black Sharka

Wiemy, jak będzie wyglądał gamingowy smartfon od Xiaomi.

Wczoraj w sieci pojawił się rysunek przedstawiający najnowszego smartfona od Xiaomi zaprojektowanego z myślą o graczach. Jak się okazuje, nie był to tylko projekt koncepcyjny, urządzenie istnieje i udało się zdobyć na to dowód. Dziennikarze z serwisu Droidholic odnaleźli na chińskim portalu społecznościowym Weibo zdjęcie prezentujące tył Black Sharka w nieco dziwacznej obudowie ochronnej, która ma prawdopodobnie zamaskować pełny kształt urządzenia przed jego oficjalną premierą.

Mimo iż w sieci nie pojawiły się żadne nowe przecieki na temat specyfikacji Black Sharka, sporo  można wyczytać z samego tylko zdjęcia. Z tyłu obudowy zamontowano podwójny układ optyczny z diodą flash, dzięki któremu telefon powinien dobrze sprawdzić się w roli podręcznego aparatu. Brakuje za to czytnika linii papilarnych, co może sugerować, że będzie on umieszczony z przodu albo pod wyświetlaczem telefonu.

Na szczęście nie będziemy musieli czekać zbyt długo na poznanie wszystkich tajemnic Black Sharka, Xiaomi zaprezentuje go już 13 kwietnia. Wtedy też dowiemy się, czy będzie miał szansę w starciu z Razer Phonem.

Tagi:
Xiaomi Black Shark smartfon gamintgowy smartfon smartfon dla graczy
Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy