Wielki i zakrzywiony - nowy monitor gamingowy od iiyama

Opublikowane 04.12.2017

Wielki i zakrzywiony ekran dla tych, którzy uwielbiają grać

Wielki i zakrzywiony - nowy monitor gamingowy od iiyama

Zakrzywione telewizory wyszły z mody? Być może, ale takie monitory wciąż mają się całkiem nieźle.

Kiedy wprowadzano do sprzedaży pierwsze modele zakrzywionych telewizorów, reklamowano je jako sprzęt, który zwiększa immersyjność doznań. Niestety, widzowie telewizyjni nie byli zbyt przychylni temu rozwiązaniu. Nic dziwnego, w końcu telewizję bardzo często oglądamy z doskoku i najzwyczajniej w świecie nie mamy czasu na to, aby siedzieć bez ruchu przy odbiorniku.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w przypadku monitorów wykorzystywanych przez graczy, tu immersyjność ma kluczowe znaczenie - przez wiele godzin wpatrujemy się niemalże w jeden punkt, dlatego każde rozwiązanie, które pozwoli nam lepiej wczuć się w świat gry, jest mile widziane. G-MASTER G3266HS-B1 z serii Gold Phoenix został stworzony właśnie po to, abyśmy mogli w pełni zanurzyć się w to, co widzimy na ekranie.

Matryca VA o przekątnej 32" czyni go największym przedstawicielem tej serii urządzeń, a dzięi zakrzywieniu o współczynniku 1800R idealnie wypełnia całą przestrzeń przed naszymi oczami. Należy także wspomnieć o zastosowaniu technologii AMD FreeSync, która poprawia płynność rozgrywki na komputerach wyposażonych w karty graficzne od firmy AMD oraz o wysokiej częstotliwości odświeżania - 144 Hz.

G-Master G3266HS pracuje w rozdzielczości 1080p i to wydaje się być jego największą wadą - monitor o takiej przekątnej powinien wyświetlać obraz w 4K. Na szczęście przystępna cena rekompensuje tę wadę - sprzęt wyceniono na 1900 złotych.

Tagi:
komputer monitor iiyama gracz gaming gry
Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy