TP-Link RE270K kontroluje prąd i energię

Opublikowane 22.03.2018

Inteligentne gniazdko z internetem

TP-Link RE270K kontroluje prąd i energię

Wzmacniacz sygnału WiFi i inteligentne gniazdko w jednym.

TP-Link RE270K to ciekawe urządzenie, które pozwoli ci rozszerzyć zasięg sieci Wi-Fi. Sprzęt wyposażono w zewnętrze anteny, które poprawią zasięg sieci bezprzewodowej w twoim domu. Największą zaletą tego gadżetu jest jego uniwersalność- współpracuje z każdym routerem, wystarczy wpiąć go do gniazdka, aby nawet w najodleglejszym zakątku naszego domu internet chodził szybko i płynnie.

Jednak na wzmocnieniu sygnału nie kończą się możliwości RE270K. Sprzęt ten sprawdzi się także w roli inteligentnego gniazdka, dzięki czemu będziemy mogli zdalnie kontrolować podłączone do niego urządzenia. Grzejniki, oświetlenie czy wentylatory, wszystko to aktywujemy za pośrednictwem przejrzyste aplikacji Kasa dostępnej na Andoida oraz iOS-a. Co ciekawe, oprogramowanie pomoże nam wskazać, w którym miejscu warto zainstalować dodatkowe wzmacniacze sygnału. Sprzęt TP-Linka dogada się również z systemem głosowym od Amazonu, dlatego będziemy mogli sterować naszym domem wydając polecenia asystentce Alexa. 

Urządzenie pracuje w standardzie WiFi 802.11ac przesyłając dane z prędkością do 750 Mb/s, wyposażono je także w gigabitowy port Ethernet, który pozwoli podpiąć do sieci urządzenia niewyposażone w moduł Wi-Fi. TP-Link RE270K kupimy za ok. 200 zł

Tagi:
internet Wi-Fi gniazdko inteligentny dom TP-Link
Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy