Star Wars: Jedi Challenges z nową zawartością inspirowaną filmem Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Opublikowane 15.12.2017

Już w przyszłym roku zmierzymy się z przeciwnikami z Ostatniego Jedi

Star Wars: Jedi Challenges z nową zawartością inspirowaną filmem Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Zapowiedziano pierwszy dodatek z nowymi przeciwnikami, bitwami i pojedynkami z filmu dla gogli od Lenovo.

Disney, Lucasfilm i Lenovo zapowiedziały dziś dodatek do zestawu Star Wars: Jedi Challenges z nową planetą oraz postaciami z najnowszej części filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Jest to pierwszy dodatek od czasu listopadowej premiery tego produktu i będzie on dostępny bezpłatnie jako aktualizacja do pobrania w aplikacji mobilnej Star Wars: Jedi Challenges.

Dodatek obejmuje:

  • Nowy pojedynek na miecze świetlne - gracze mogą walczyć z dwoma przedstawicielami Elitarnej Gwardii Pretorianów z części Ostatni Jedi. Po raz pierwszy będą mieli okazję walczyć z dwiema postaciami naraz.
  • Nowa planeta w trybie Walki strategicznej - w aktualizacji dodano trzy emocjonujące poziomy Walki strategicznej na Crait, nowej planecie debiutującej w tym odcinku. Gracze mogą walczyć z nowymi przeciwnikami i pojazdami, w tym ze straszliwym transporterem AT-M6 należącym do Najwyższego Porządku.
  • Nowa zawartość w trybie szturmu — dodatek zawiera nowych przeciwników, w tym szturmowca oprawcę i szturmowca prewencji, a także zupełnie nowe poziomy.
  • Wprowadzenie Porgów — gracze w rzeczywistości rozszerzonej będą otrzymywać w nagrodę ulubione przez fanów serii Porgi.

Dodatek The Last Jedi będzie dostępny w aplikacji mobilnej Star Wars: Jedi Challenges w styczniu 2018 roku.

Informacja prasowa

Tagi:
Gwiezdne wojny Jedi Challenges gogle AR rzeczywistość rozszerzona Lenovo
Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy