Samsung nakręci sześć seriali w VR

Opublikowane 24.04.2018

Produkcje będą przeznaczone dla użytkowników gogli Gear VR

Samsung nakręci sześć seriali w VR

Koreańczycy chcą rozkręcić branżę VR dzięki autorskim serialom.

Rzeczywistość wirtualna to technologia niezwykle przyszłościowa, niestety zbyt mała liczba gier i filmów wykorzystujących jej możliwości sprawia, że wciąż jest postrzegana wyłącznie w ramach ciekawostki. Koreańczycy chcą to zmienić i mają na to plan: chcą wyprodukować innowacyjne seriale VR.

Trzeba przyznać, że ten dość ambitny plan prezentuje się niezwykle interesująco. Samsung wyprodukuje sześć pilotażowych odcinków seriali utrzymanych w najróżniejszej stylistyce i skierowanych do różnych odbiorców, a każdy z nich łączyć będzie jedno: zostaną nakręcone z myślą o odtwarzaniu ich za pośrednictwem gogli Samsung Gear VR. Projekt Pilot Season zdaje się być idealnym sposobem na przeanalizowanie potencjału tkwiącego w serialach VR, firma będzie mogła na bieżąco śledzić, które produkcje cieszą się największym zainteresowaniem i to na nich skupić swoje moce przerobowe, kręcąc kolejne odcinki wyłącznie tych seriali, które mają potencjał zarobkowy.

Przy okazji mogą przyczynić się do wzrostu sprzedaży samych gogli Gear VR, gdyż tylko na tym sprzęcie będzie można je odtworzyć. A jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego projektu, po prostu odpal film promocyjny, który znajdziesz poniżej.

Tagi:
Samsung Gear VR gogle VR filmy VR wirtualna rzeczywistość
Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy