Nowy zegarek od Samsunga pojawi się już wkrótce

Opublikowane 15.06.2018

Samsung Gear S4 może trafić na rynek przed końcem wakacji

Nowy zegarek od Samsunga pojawi się już wkrótce

Samsung nie zrezygnował z inteligentnych zegarków. Kolejny Gear zadebiutuje za kilka tygodni.

Branża gadżetów do noszenia nieco spowolniła, coraz rzadziej słyszymy o nowych innowacyjnych projektach, a na zegarkach inteligentnych zarabia już chyba tylko Apple oraz producenci klasycznych opasek sportowych. Nie oznacza to jednak, że inni producenci poddali się i oddali rynek konkurentom. O nowym Samsungu z serii Gear plotkuje się od kilku tygodni i nawet kompletna cisza ze strony Koreańczyków nie zniechęca informatorów do przekazywania nowych plotek na temat kolejnej generacji tych zegarków.

Jak się okazuje, w tym roku sprzęt miałby zadebiutować w innym terminie, niż dotychczas miało to miejsce. Samsung przyzwyczaił nas, że urządzenia z serii Gear debiutują na berlińskich targach IFA, jednak według najnowszych plotek, o których wspominają dziennikarze Ubergizmo, w tym roku sprzęt zadebiutuje wraz z Samsungiem Galaxy Note 9. A premiera tego sprzętu jest rzekomo planowana na 9 sierpnia.

Warto pamiętać, że wszystkie te informacje należy traktować wyłącznie w kategorii plotek. Dopiero podczas oficjalnej premiery dowiemy się, jak będzie wyglądał nowy zegarek od Samsunga.

Tagi:
Samsung zegarek smartwatch Gear S4
Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy