Nowe wielodrzwiowe lodówki LG InstaView

Opublikowane 13.02.2018

Nowoczesna technologia wkracza do naszych kuchni

Nowe wielodrzwiowe lodówki LG InstaView

Podczas pokazu LG InnoFest Europe 2018, firma LG  zaprezentowała rozbudowaną linię nowatorskich lodówek InstaView.

Chcąc zaspokoić potrzeby europejskich użytkowników firma LG zastosowała w lodówkach wielodrzwiowych rozwiązanie InstaView Door-in-Door oraz inne innowacyjne rozwiązania. Modele InstaView Door-in-Door wyposażono w panel z gładkiego szkła, który po dwukrotnym stuknięciu staje się przezroczysty. Dzięki temu użytkownicy mogą zajrzeć do wnętrza lodówki i szybko zlokalizować swoje ulubione przekąski czy napoje bez konieczności otwierania drzwi. Ta wygodna funkcja pozwala ograniczyć stratę zimnego powietrza, zmniejszając zużycie energii i zapewniając lepsze warunki przechowywania żywności. Duże drzwi Door-in-Door zapewniają wiele miejsca na żywność i wygodny dostęp do często używanych produktów. By wyjąć potrzebny produkt, można łatwo otworzyć komorę przyciskiem ukrytym w dolnej krawędzi drzwi, zmniejszając w ten sposób wypływanie zimnego powietrza nawet o 41%.

W lodówce zastosowano wiele funkcji podwyższających komfort użytkowania oraz zapewniających optymalne warunki do przechowywania produktów spożywczych. Kostkarkę do lodu Slim Spaceplus wbudowano w drzwi, zyskując w ten sposób dodatkową przestrzeń wewnątrz lodówki, a także na półkach na drzwiach. Stworzone w ten sposób miejsce, można wykorzystać do przechowywania najczęściej wyjmowanych produktów spożywczych takich jak wędlina, sery czy masło. Składana półka pozwala natomiast pomieścić wysokie butelki lub duże garnki. Wewnątrz  InstaView Door-in-Door zainstalowano także filtr Pure N Fresh, który oczyszcza powietrze i usuwa nieprzyjemne zapachy.

W urządzeniu napęd tłokowy zastąpiono  napędem liniowym, sprężarka LG pozwala na zmniejszenie zużycia energii o 32% oraz obniżenie poziomu hałasu o 25%. Lodówkę wyposażono także w technologię SmartThinQ, dzięki której użytkownik może zdalnie kontrolować pracę lodówki za pośrednictwem smartfona i np. ustawić temperaturę lub szybko zdiagnozować usterkę.

Informacja prasowa
 

Tagi:
lodówka LG kuchnia
Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy