Nowe telefony Allview rozumieją język polski

Opublikowane 11.10.2017

Allview wprowadzi na rynek mobilny polskiego asystenta głosowego

Nowe telefony Allview rozumieją język polski

X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus to telefony, które pod pewnym względem są lepsze od rynkowej elity.

Firma Allview wprowadza na polski rynek smartfony X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus, które wyposażono w sztuczną inteligencję z asystentem głosowym, który porozumie się z użytkownikiem w języku polskim.

Urządzenia Allview ewoluują wraz z potrzebami naszych użytkowników. Nasi klienci będą w stanie cieszyć się aktualizacjami sprzętowymi bez potrzeby wymiany telefonu a także głosowo sterować telefonem - powiedział Lucian Peticila, założyciel Allview.

AVI to asystent głosowy pracujący w języku polskim, angielskim oraz rumuńskim, stworzony całkowicie przez dział badań i rozwoju Allview. Dostępna jest już wersja beta asystenta, która będzie stale rozwijana i aktualizowana oraz będzie nieustannie uczyć się nowych rzeczy, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenia.

Asystent głosowy może wysyłać podyktowane wiadomości, dzwonić do kontaktów, uruchamiać przeglądarkę i ustawiać wybrany głosowo adres, a nawet zmieniać różne ustawienia telefonu. AVI można włączyć w prosty sposób, dwukrotnie przyciskając przycisk zasilania. 

X4 Soul Infinity dostępny jest w czterech wersjach (Life, Speed, Nice, Z - Bokeh), różniących się specyfikacją. Do dyspozycji oddano urządzenia z 2-4 GB pamięci RAM i 16-32 GB na dane. Najprostsze modele będą wyposażone w czterordzeniowe procesory i pojedyncze układy optyczne, a najdroższe urządzenia będą pracowały pod kontrolą ośmiordzeniowych jednostek i będą mogły pochwalić się podwójnym aparatem głównym.

Firma pozwoli także szybko i sprawnie ulepszyć telefon. Klienci mogą dokonać "aktualizacji" sprzętowej w jednym z autoryzowanych serwisów gwarancyjnych. Wystarczy dopłacić różnicę pomiędzy dwoma konfiguracjami oraz wnieść opłatę w wysokości 99 zł.

X4 Soul Infinity Plus idzieo krok dalej dzięki 6-calowemu wyświetlaczowi IPS Full HD+, nagrywaniu filmów w 4K oraz funkcji ochrony wzroku Mira Vision. Telefon wyposażono w ośmiordzeniowy procesor 2,5GHz oraz 6GB pamięci RAM. Jeśli użytkownikowi nie wystarczy 64GB pamięci na przechowywanie danych, można rozszerzyć ją za pomocą karty microSD nawet o 256GB.

Przedni aparat 13 mpx wyposażono w lampę błyskową, a z tyłu znajdziemy podwójny aparat 13mpx/5mpx, który rozmyje dalsze plany tak, jak czynią to lustrzanki oraz konkurencyjne smartfony z najwyższej półki cenowej.

 X4 Soul Infinity od dziś dostępne są w przedsprzedaży w cenie od 899 zł do 1349 zł, a model X4 Soul Infinity Plus dostępny będzie w sprzedaży od listopada 2017 w cenie 1549 zł.

Informacja prasowa

Tagi:
smartfon Allview smartfon asystent głosowy
Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy