Razer Panthera Evo – retro styl w grach

Opublikowane 06.08.2018
Razer Panthera Evo – retro styl w grach

Firma Razer zaprezentowała dzisiaj Panthera Evo, urządzenie skierowane do społeczności graczy lubiących bijatyki. Nowy arcade stick powiększa linię wysokiej jakości kontrolerów Razera przeznaczonych do tego typu gier.

Razer Panthera Evo to znacznie ulepszona wersja arcade sticka Panthera. Nowe urządzenie zostało sprawdzone i gruntownie przetestowane przez jednych z najlepszych na świecie esportowców oraz zaangażowanych członków społeczności.

Panthera Evo została wyposażona w wielokrotnie nagradzane mechaniczne przełączniki Razera, ulepszoną obudowę i nowe gniazdo słuchawkowe. Nowa Panthera, podobnie jak poprzedniczka, jest w pełni modyfikowalna, a w odpowiedzi na prośby fanów, dodatkowo otrzymała możliwość wymiany i personalizacji grafiki na pokrywie obudowy.

Nowy arcade stick przeszedł rygorystyczne testy pod kątem wydajności i trwałości. Za ich przeprowadzenie odpowiadali m.in. członek Team Razer - Xian Ho Kun, światowej klasy esportowiec oraz Kenny Omega, zapalony gracz oraz sportowiec.

Nacisk położony na precyzję działania i najlepszą w swojej klasie wydajność spotka się z uznaniem zarówno graczy, biorących udział w profesjonalnych turniejach, jak i wszystkich entuzjastów bijatyk.

Cena gadżetu to 200 Euro (około 850 zł).  

Tagi:
Razer Panthera Evo kontroler do gier
Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy