IFA 2018: Archos z trzema asystentami głosowymi Google

Opublikowane 30.08.2018
IFA 2018: Archos z trzema asystentami głosowymi Google

Archos zaprezentował na targach IFA 2018 w Berlinie zestaw trzech asystentów domowych z linii Hello. Urządzenia wspierają usługi Google i można nimi sterować za pomocą komend głosowych.

Hello to eleganckie urządzenia, które nowoczesną konstrukcję łączą z szeroką funkcjonalnością. Użytkownik może poprosić asystenta Hello między innymi o aktualne dane pogodowe, wiadomości ze świata, ustawić czasowe powiadomienia czy obsługiwać systemy smart home z użyciem dedykowanej aplikacji Hello Connect. Za pomocą wbudowanej kamery i systemu audio, możliwe jest prowadzenie rozmów oraz oglądanie filmów w Internecie. Urządzenia działają w oparciu o system Android Oreo i zapewniają wsparcie między innymi dla systemu inteligentnego oświetlenia Philips Hue.

Na targach IFA 2018 zaprezentowane zostaną trzy wersje ARCHOS Hello, różniące się kształtem, przekątną ekranu oraz specyfikacją. Wszystkie urządzenia wyposażone są w ekrany dotykowe, głośniki, dwa mikrofony, kamerę 5 MP, czterordzeniowy procesor oraz moduły Bluetooth i Wi-Fi.

Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy