Automatyczne kosiarki Husqvarna Automower można kontrolować przez głośnik Alexa

Opublikowane 12.09.2018
Automatyczne kosiarki Husqvarna Automower można kontrolować przez głośnik Alexa

Husqvarna poinformowała, że od września wszystkie kosiarki Husqvarna Automower są kompatybilne z opartą na chmurze usługą głosową Alexa firmy Amazon. Od teraz użytkownicy kosiarek Automower mogą kontrolować swoją maszynę głosowo – po prostu wydając komendę głośnikowi Alexa.

Husqvarna od 25 lat produkuje i rozwija kosiarki automatyczne. Kolejnym krokiem na drodze ewolucji tych maszyn jest ich kompatybilność z inteligentnymi głośnikami Amazon Alexa. Od 1 września właściciele automatycznych kosiarek Automower mogą kontrolować swoje maszyny w języku angielskim, a sama aplikacja jest dostępna dla dziesiątek tysięcy użytkowników na całym świecie.

Dzięki integracji z Amazon Alexa, właściciele automatycznych kosiarek Automower mogą teraz kontrolować swoją maszynę, wydając Alexie różne komendy. Od uruchomienia kosiarki, przez zaparkowanie i wstrzymanie jej pracy, aż po wznowienie sesji pracy. Dodatkowo poprzez Alexę można ustalić ustawić ilość godzin pracy kosiarki Automower i zapytać o jej aktualny status pracy. Nowa funkcja zapewnia właścicielom dodatkowe sposoby interakcji ze swoją kosiarką automatyczną - poza istniejącymi aplikacjami mobilnymi dostępnymi na telefon komórkowy lub smartwatch.

 

Tagi:
kosiarka Amazon Alexa Husqvarna
Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy