Hama na wahania pogody

Opublikowane 13.03.2018

Prosta i stylowa stacja pogodowa

Hama na wahania pogody

Jeśli masz dość zgadywania, jak ciepło jest na dworze, pora wyposażyć się w stację pogodową.

Na rynku od lat dostępne są najróżniejsze stacje pogodowe, niestety większość z nich ma tak toporne wzornictwo i nieczytelne wyświetlacze, że korzystanie z nich nie jest ani łatwe, ani przyjemne. Projektanci z firmy Hama postanowili naprawić ten problem i stworzyli Color Edge, niewielki gadżet, który w prosty sposób zademonstruje nam, na co powinniśmy przygotować się wychodząc z domu.

W skład zestawu wchodzi stacja bazowa oraz bezprzewodowy czujnik zewnętrzny montowany na elewacji. Color Edge monitoruje ciśnienie, temperaturę oraz wilgotność powietrza zarówno w domu, jak i na zewnątrz, dzięki czemu będziemy wiedzieć, jak ubrać się, aby nie przegrzać lub wychłodzić organizmu. Kolorowy ekran wykorzystuje także prostą grafikę do zasygnalizowania ogólnych warunków pogodowych, wyświetlając jeden z czterech symboli, które poinformują nas, że na zewnątrz jest słonecznie, lekko pochmurnie, pochmurnie lub deszczowo.

Sprzęt sprawdzi się także w roli zegara, budzika i kalendarza - Color Edge na bieżąco synchronizuje godzinę z radiowym sygnałem czasowym DCF, najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie. Ciekawą opcją jest możliwość ustawienia dwóch godzin budzenia. Za to wszystko przyjdzie nam zapłacić 149 złotych.

Tagi:
Hama stacja pogodowa pogoda
Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy