Elastyczny smartfon od Samsunga w 2018 roku

Opublikowane 12.09.2017

Już w przyszłym sezonie Samsung ma wprowadzić smartfon z giętkim ekranem

Elastyczny smartfon od Samsunga w 2018 roku

Od wielu miesięcy korporacje obiecują nam elastyczne smartfony. W przyszłym roku mogą dotrzymać słowa.

Dawno, dawno temu Samsung obiecywał nam, że rok 2017 wprowadzi nas do ery elastycznych urządzeń mobilnych. Wrzesień w pełni, a my nie doczekaliśmy się urządzenia, które zrealizowałoby tę obietnicę. Nie oznacza to jednak, że firma porzuciła ten pomysł. Wręcz przeciwnie, taki rewolucyjny smartfon może pojawić się na rynku już w przyszłym roku.

Jak poinformowali dziennikarze The Korea Herald, według CEO Samsunga Koh Dong-jina , korporacja wprowadzi do sprzedaży urządzenie wyposażone w elastyczny ekran już w 2018 roku. Wprowadzenie projektu w życie w pierwotnym terminie było niemożliwe z powodów technologicznych, firma natrafiła na problemy związane z produkcją elastycznych urządzeń, nie wiadomo jednak, na czym one polegały. Koh Dong-jin zapewnił jednak, że Samsung nie rezygnuje z tych rewolucyjnych urządzeń i chce wypuścić elastycznego smartfona, ale zrobi to dopiero wtedy, kiedy sprzęt będzie w pełni funkcjonalny.

Nawet jeśli uda się wypuścić telefon z giętkim ekranem za kilka miesięcy, wciąż nie mamy pojęcia, jak będzie wyglądał i działał. Jest to jedna z najściślej strzeżonych tajemnic Samsunga.

Tagi:
Samsung smartfon ekran elastyczny ekran
Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy