AVerMedia SonicBlast GS333 - soundbar dla graczy

Opublikowane 15.11.2017

Ten soundbar zaprojektowano z myślą o graczach

AVerMedia SonicBlast GS333 - soundbar dla graczy

Nie lubisz grać ze słuchawkami na uszach, a przy biurku komputerowym lub w salonie nie masz miejsca na porządny zestaw audio? Soundbar SonicBlast GS333 wydobędzie z gier pełną głębię dźwięku.

SonicBlast GS333 zaprojektowano z myślą o graczach, dlatego brzmienie urządzenia dostosowano do wymogów stawianych przez branżę gamingową. Chodzi tu o specyficzny, „zakrzywiony” dźwięk, umożliwiający pełne zanurzenie się w akcji rozgrywanej na ekranie. Efekt ten pozwala przy okazji usłyszeć więcej szczegółów z otoczenia, co ma niebagatelny wpływ na samą rozgrywkę.    

Choć zajmuje niewiele miejsca, zdaniem producenta SonicBlast ma gwarantować doskonałą jakość dźwięku, wszystko dzięki zastosowaniu głośników o mocy RMS 60 W. Co więcej, urządzenie wyposażono w zintegrowany subwoofer, o mocy 36 W. 

Przy okazji firma AVerMedia zapewnia, iż mimo gamingowych korzeni, SonicBlast nadaje się nie tylko do gier. Urządzenie wyposażono w trzy tryby EQ: dla gier, filmów i muzyki. Soundbar łączy się z innymi urządzeniami przy pomocy technologii Bluetooth 4.0, dlatego możemy strumieniować muzykę także ze swojego telefonu. Soundbar SonicBlast GS333 kupimy za 620 zł.

Informacja prasowa

Tagi:
gry muzyka soundbar
Oceń artykuł
00%
00%
Komentarze
dodaj komentarz
Opublikuj
Nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy.
więcej komentarzy